Sesja terapeutyczna dla kobiet

Życie w świecie zdominowanym przez mężczyzn bez otrzymywania wskazówek, jak poddać się swojej kobiecej energii, czuć się bezpiecznym i chronionym w swojej kobiecej esencji oraz bez skrupułów wyrażać swoje wnętrze, może być trudnym doświadczeniem. Dziesięciolecia zbiorowej kobiecej traumy i brak zdrowych męskich wzorców do naśladowania, które widzą i czują kobiecość w jej najgłębszej istocie, sprawiły, że większość kobiet kwestionuje ich wrodzoną naturę. Trening Bartka służy jako potężne i radykalne przypomnienie twojej wrodzonej kobiecej energii i mocy.

Wyobraź sobie:

  • Poczucie bezpieczeństwa i ochrony w swojej kobiecej energii
  • Bez skrupułów wcielać się w swoją głebie bez naginania siebie i narażania na szwank prawdy swojego serca
  • Prowadząc od twojej dzikiej i zaciekłej kobiecości
  • Przyciąganie świadomego partnera z łatwością, gracją i zabawą 

„Skontaktowałam się z Bartkiem w czasie głębokiej potrzeby, po tym, jak zakończyłem 4,5-letni związek. W przeszłości moje sesje z innymi trenerami nie były najlepszym doświadczeniem, częściowo z powodu mojej nieufności do męskości, a częściowo dlatego, że ci konkretni trenerzy nie byli podatni na moją kobiecą naturę, więc od lat trenuję tylko z kobietami ( Mogę teraz spojrzeć wstecz i zobaczyć, dlaczego skłaniałam się ku tego typu męskim trenerom).

Kiedy natknąłem się na IG Bartka i wczułem się w to, o co mu chodzi i jak głęboko szanuje kobiecość, czułem się wystarczająco bezpieczny, aby wyciągnąć rękę i poprosić go o wsparcie i cieszę się, że zaufałam temu impulsowi. Sprawił, że poczułam się całkowicie bezpiecznie podczas naszej sesji, trzymając mocny pojemnik i widząc mnie jako całość i kompletną, honorując mnie w moich emocjach i mojej miękkości. Jest intuicyjny i spostrzegawczy oraz ma dar skupiania się na wyjątkowych darach ludzi i uświadamiania im tego. Pomógł mi również zrozumieć dynamikę męskości i kobiecości, abym mogła wnieść kobiecą esencję do mojego życia, szczególnie wokół mojej pracy i produktywności, tak aby wykonywanie mojej pracy było soczyste i wypełnione obecnością, a nie miejscem, w którym idę grind/ uciec/unikać uczucia. Poruszyliśmy również pokrótce moją „nieufność do męskiej” rany i udało mi się znaleźć głęboką jasność i rozwiązanie w tej kwestii, ze sposobami na zdobycie większego zaufania, które posuwają się naprzód, ufając własnej intuicji i sposobom proszenia o moje potrzeby i uważaj na działanie (postęp, a nie doskonałość) ponad słowami.

W ciągu godziny pokonaliśmy TYLE że nie mogła w to uwierzyć. Opuściłam sesję czując głęboki szacunek i pamięć o tym kim jestem i jakie są moje dary, a także łaskę dla siebie i mojego wyjątkowego planu. Poczułam się też natchniony i soczysty jak cholera, jakby moje światła zostały ponownie włączone.

Dziękuję Bartek za mistrzowskie utrzymywanie tego typu przestrzeni. Naprawdę wierzę, że każda kobieta i mężczyzna może skorzystać na sesji z tobą i uzyskać o wiele więcej niż jest to warte ich pieniędzy! Nie mogę się doczekać kolejnej sesji w przyszłości!”

Kasia

Sesja kładzie duży nacisk na pracę z ciałem, zwłaszcza z praktykami ucieleśniania, które pozwalają naprawdę doświadczyć głębokiej zmiany w ciele.

Nie szukamy uzyskania konceptualnego zrozumienia, co to znaczy zakorzenienie się w swojej kobiecej esencji, ale na doświadczaniu tego jako ucieleśnionej rzeczywistości w każdej komórce ciała.

„Bartek pomógł mi głębiej zrozumieć moją kobiecość i jak podejść do życia w bardziej kobiecy sposób, a także jak robić rzeczy w tym samym czasie.

Od czasu naszego coachingu mogłem coraz bardziej objąć siebie i uzyskać krystaliczną jasność wokół mojej intymnej relacji, a także tego, jak w seksowny i ostry sposób wyrażać swoje granice. To było tak potrzebne.

Jest niesamowitym posiadaczem przestrzeni dla kobiecości. Tak rzadko rozmawia się z tak przebudzonym mężczyzną, jak Lorin. Czułem się widziany i całkowicie rozumiany.

Całkowicie polecam współpracę z nim.”

Anna T.

Zgłoś się tutaj i zarezerwuj 60-minutową przełomową sesję z Bartkiem

Często zadawane pytania

Dopóki wchodzisz na sesję z otwartym sercem i umysłem, możesz spodziewać się głębokich zmian, które mogą trwać długo po zakończeniu sesji. Te energetyczne zmiany obejmują wglądy, które prowadzą do radykalnych przełomów, odmiennych stanów świadomości i poczucia większego ugruntowania w swoim ciele.

Sesja trwa do 60 minut, jednak w razie potrzeby może to być kilka minut dłużej, aby upewnić się, że twoje doświadczenie jest kompletne.

Po wypełnieniu i przesłaniu formularza zgłoszeniowego zostaniesz przekierowany na stronę, na której możesz zaplanować sesję coachingową z Bartkiem

Nie ma zwrotu pieniędzy, chyba że nastąpi wydarzenie zmieniające życie, które całkowicie uniemożliwi ci udział w sesji. Przykładami tych wydarzeń, które uznaliśmy za zmieniające życie, są: wypadek lub śmierć bliskiej osoby. W takich okolicznościach prosimy o bezpośredni kontakt tutaj. Jeśli klient nie dołączył do sesji 10 minut po pierwszym uruchomieniu, klient zostanie obciążony kosztami sesji i nie będzie możliwości zmiany terminu.

Coaching nie zastępuje terapii ani diagnozowania jakichkolwiek podstawowych schorzeń. Coaching Bartka ma głęboko duchowy charakter i nie obiecuje żadnych rezultatów. Klient jest w 100% odpowiedzialny za każdy rozwój osobisty lub zawodowy.

tajemnice związku logo
Shopping Cart
Scroll to Top