Terapie dla mężczyzn

Życie w świecie bez otrzymywania wskazówek, jak poddać się swojej męskiej energii, czuć się pewnym i silnym w swojej męskiej energii oraz bez jasno wyrażać siebie. Dziesięciolecia pustki i pozostawienia bez wzorca męskiego, które widzą i czują męskość kobiecość w jej najgłębszej istocie, sprawiły, że większość mężczyzn kwestionuje ich wrodzoną naturę. Trening Bartka służy jako potężne i radykalne przypomnienie twojej wrodzonej męskiej energii i mocy.

Wyobraź sobie:

  • Poczucie bezpieczeństwa i ochrony w swojej męskiej energii
  • Bez skrupułów wcielać się w swoją głębie bez naginania siebie i narażania na szwank prawdy swojego serca
  • Prowadząc od twojej dzikiej natury wojownika
  • Przyciąganie świadomego partnera z łatwością, gracją i zabawą 

„Zaufałem mu. Czujesz, że możesz mu zaufać, ponieważ nie ma żadnych pojęć, żadnych bzdur, mówi prosto z serca, ale umysłem nie jest w chmurach. Można się z nim utożsamiać, a jednak z jego słów wynika wiele mądrości. I to otwiera twoje serce. I tam możesz dokonać zmian. Nasza praca zmieniła rzeczy głęboko we mnie. Płakałam przed nim, ale wciąż czułam się jak wojownik. Mam doświadczenie, że powinieneś chodzić na sesje bez żadnych oczekiwań, po prostu ugruntuj się i zobacz, co wyjdzie. Człowieku  jesteś szalonym i to był zaszczyt cię poznać!”

Piotr

Terapie Bartka mają radykalny charakter. Zrobi wszystko, aby skonfrontować Cię z Twoim cieniem.  Wyzwolenie i konieczność podjęcia działań, jak nigdy wcześniej, to naturalne objawy pracy z Bartkiem. To nie jest dla bojaźliwych. Jeśli chcesz miękkiego coachingu i miłej terapii oraz dalej kąpać się  w swoim cierpieniu, NIE powinieneś ubiegać się o warsztat z Bartkiem.

To jest dla mężczyzny, wojownika, który jest ranny i zmęczony poczuciem słabości, niepewności i wykastrowania. Ten, który podjął głęboką wewnętrzną decyzję, by stać się prawdziwym przywódcą i wojownikiem, bez względu na to, jak bardzo świat i kobiecość go rzucają. 

Zgłoś się tutaj i zarezerwuj 60-minutową
przełomową sesję z Bartkiem

Często zadawane pytania

Dopóki wchodzisz na sesję z otwartym sercem i umysłem, możesz spodziewać się głębokich zmian, które mogą trwać długo po zakończeniu sesji. Te energetyczne zmiany obejmują wglądy, które prowadzą do radykalnych przełomów, odmiennych stanów świadomości i poczucia większego ugruntowania w swoim ciele.

Sesja trwa do 60 minut, jednak w razie potrzeby może to być kilka minut dłużej, aby upewnić się, że twoje doświadczenie jest kompletne.

Po wypełnieniu i przesłaniu formularza zgłoszeniowego zostaniesz przekierowany na stronę, na której możesz zaplanować sesję coachingową z Bartkiem

Nie ma zwrotu pieniędzy, chyba że nastąpi wydarzenie zmieniające życie, które całkowicie uniemożliwi ci udział w sesji. Przykładami tych wydarzeń, które uznaliśmy za zmieniające życie, są: wypadek lub śmierć bliskiej osoby. W takich okolicznościach prosimy o bezpośredni kontakt tutaj. Jeśli klient nie dołączył do sesji 10 minut po pierwszym uruchomieniu, klient zostanie obciążony kosztami sesji i nie będzie możliwości zmiany terminu.

tajemnice związku logo
Shopping Cart
Scroll to Top