Sesje dla par

Dzisiejsze społeczeństwo uczy nas, że faza miesiąca miodowego dobiega końca. Że poczucie rutyny i nudy jest po prostu częścią zdrowego i świadomego związku. Nie tylko się z tym nie zgadzam, w głębi serca wiem, że to kompletna bzdura. Z własnego bezpośredniego doświadczenia w moim związku i prowadzenia niezliczonych osób i par przez najtrudniejsze zmagania o intymność, mogę zapewnić, że ABSOLUTNIE można doświadczyć pogłębienia pasji, zaufania, bezpieczeństwa i intymności w każdym momencie, nawet w długotrwały związek.


Naturalna ewolucja związku polega na tym, że ma płynąć więcej miłości, więcej pasji i głębi. Powodem, dla którego większość związków się rozpada, jest to, że nasze rany i trauma stoją na drodze do wielkości, która jest naprawdę możliwa. Moim zadaniem jako Twojego trenera jest jak najszybsze dotarcie do źródła niezdrowej dynamiki, wzorców, ograniczających przekonań lub blokad, które powstrzymują ciebie i twojego partnera przed doświadczaniem głębokiej i bezpiecznej intymności, oraz ułatwienie konsekwentnego pogłębiania zaufania, pasji i głębi.

Zgłoś się tutaj i zarezerwuj 60-minutową przełomową sesję z Bartkiem

Często zadawane pytania

Dopóki wchodzisz na sesję z otwartym sercem i umysłem, możesz spodziewać się głębokich zmian, które mogą trwać długo po zakończeniu sesji. Te energetyczne zmiany obejmują wglądy, które prowadzą do radykalnych przełomów, odmiennych stanów świadomości i poczucia większego ugruntowania w swoim ciele.

Sesja trwa do 60 minut, jednak w razie potrzeby może to być kilka minut dłużej, aby upewnić się, że twoje doświadczenie jest kompletne.

Po wypełnieniu i przesłaniu formularza zgłoszeniowego zostaniesz przekierowany na stronę, na której możesz zaplanować sesję coachingową z Bartkiem

Nie ma zwrotu pieniędzy, chyba że nastąpi wydarzenie zmieniające życie, które całkowicie uniemożliwi ci udział w sesji. Przykładami tych wydarzeń, które uznaliśmy za zmieniające życie, są: wypadek lub śmierć bliskiej osoby. W takich okolicznościach prosimy o bezpośredni kontakt tutaj. Jeśli klient nie dołączył do sesji 10 minut po pierwszym uruchomieniu, klient zostanie obciążony kosztami sesji i nie będzie możliwości zmiany terminu.

tajemnice związku logo
Shopping Cart
Scroll to Top