ebook

5 etapów od rozstania do równowagi

Dowiesz się, jak przejść przez rozstanie, by uzdrowić serce, odzyskać moc i żyć szczęśliwie. Niezależnie od tego, czy właśnie zakończyłeś lub zakończyłaś związek, czy obecnie znajdujecie się na krawędzi, czy też wciąż zmagasz się z ranami przeszłości – pokaże Ci, jak zostawić za sobą tę relację i wyleczyć się ze związku, by pójść do przodu w spokoju i zgodzie z sobą. Jeżeli chcesz wrócić do EKS to również uzyskasz ogromne wsparcie, poniewaz aby wrócić do byłego partnera/partnerki należy zagłębić się w siebie i uwolnić rany i emocji, które się tam znajdują, a to najlepszy sposób na odbudowanie związku.

5 etapów od rozstania do równowagi

1

ZNAJDŹ EMOCJONALNĄ WOLNOŚĆ

2

ODZYSKAJ SWOJĄ MOC I SWOJE ŻYCIE

3

PRZEŁAM WZORZEC, UZDRÓW SWOJE SERCE

4

ZOSTAŃ ALCHEMIKIEM MIŁOŚCI

5

STWÓRZ SWOJE NOWE SZCZĘŚLIWE ŻYCIE

O CZYM TO JEST?

Rozdział 1: Wstyd, wina i porażka miłości

Rozdział 2: Gorzkie rozstania & zakończenia

Rozdział 3: Wprowadzenie świadomego rozstania

Rozdział 4: Kiedy zrobić ten program?

1

ZNAJDŹ EMOCJONALNĄ WOLNOŚĆ

2

ODZYSKAJ SWOJĄ MOC I SWOJE ŻYCIE

3

PRZEŁAM WZORZEC, UZDRÓW SWOJE SERCE

4

ZOSTAŃ ALCHEMIKIEM MIŁOŚCI

5

STWÓRZ SWOJE NOWE SZCZĘŚLIWE ŻYCIE

5 ETAPÓW OD ROZSTANIA DO RÓWNOWAGI CZYLI CO?

– Jak się rozstać?
– Jak ruszyć do przodu po zakończeniu związku?
– Być może powrócić do EKS?


Jeśli zadajesz sobie te pytania, wiesz, że zostawienie za sobą relacji z drugim człowiekiem to niełatwy proces. Rozstanie wymaga czasu, samoświadomości i wejścia na właściwą drogę – często po latach trwania w związku, który przestał dawać radość, po latach przyzwyczajeń i wspólnych rytuałów.

Recenzja

„Od rozstania do równowagi” to książka, która pomaga w przejściu przez trudny okres rozstania i odnalezieniu równowagi w nowej sytuacji. Autorka, dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy, dzieli się praktycznymi poradami i ćwiczeniami, które pomagają radzić sobie z emocjami i skupić się na odnalezieniu siebie po rozstaniu. Książka ta jest bardzo dobrze napisana i łatwa do zrozumienia, a jej lektura jest bardzo pomocna dla osób, które przechodzą przez rozstanie i szukają wsparcia. Zawiera ona wiele cennych wskazówek i rad, które pomogą zrozumieć przyczyny rozstania i poradzić sobie z emocjami związanymi z tą sytuacją.

Ogólnie rzecz biorąc, „Od rozstania do równowagi” to świetna książka dla osób, które potrzebują wsparcia i pomocy w radzeniu sobie z rozstaniem. Zawiera ona wiele praktycznych wskazówek i rad, które pomogą odnaleźć równowagę i skupić się na sobie po rozstaniu. Polecam ją wszystkim, którzy szukają wsparcia i pomocy w radzeniu sobie z trudnym okresem rozstania.

Od rozstania do równowagi - zakup:

Od rozstania do równowagi 39,00 zł

Shopping Cart
Scroll to Top

Zapisz sie i pobierz

Podręcznik miłości do siebie