ebook

tajemnice związku

Relacje między kobieta a mężczyzną rządzą się swoimi własnymi prawami i każda osoba, niezależnie od płci, powinna poznać podstawowe zasady, które mogą pomóc w budowaniu zdrowych i satysfakcjonujących relacji.
„Powodem, dla którego postrzegam intymne relacje jako jeden z najważniejszych elementów w życiu, jest to, że głęboka i zdrowa intymność odżywi Cię jak nic innego”.

Tajemnice Związku

45 ZASAD

45 uniwersalnych i niezmiennych zasad relacji, o których powinien wiedzieć każdy

Z ŻYCIA WZIĘTE

Zasady wymienione w książce opierają się na rzeczywistych i powszechnie spotykanych przykładach relacji damsko-męskich.

ŚWIADOMY POGLĄD

Męski, dojrzały, świadomy punkt widzenia na związek. Związek ciał a przede wszystkim dusz.

WIEDZA

Ta książka zawiera istotne informacje na temat relacji, niezbędnych do zrozumienia kobiet i związków.

ŚWIAT RELACJI

Często mężczyźni mają trudności w relacjach damsko-męskich, ponieważ brakuje im wiedzy i zrozumienia. Wszystkie problemy związane z brakiem sukcesu w znajdowaniu partnerki lub utrzymaniem relacji z kobietą wynikają z bardzo wielu czynników. Wiedza jest potęgą, dlatego stworzyłem tę książkę, aby pomóc mężczyznom zrozumieć kobiety i ich zachowanie, a tym samym odnosić sukces w relacjach damsko-męskich. Ta publikacja zawiera ogromną ilość wartościowej wiedzy, którą możesz wykorzystać w swoim życiu.

Tajemnice związku

TAJEMNICE ZWIĄZKU CZYLI CO?

– dojrzały, świadomy punkt widzenia na związek oraz intymność pomiędzy dwojgiem ludzi
– opowieść przez umysł, emocje, duszę aż po ciało kobiety
– instrukcja „obsługi” kobiety
– odpowiedzi na pytania, których mężczyźni boją się zadać nawet swojej partnerce
– Jednocześnie zachęcenie mężczyzn do wejrzenia w głąb w siebie i poznanie siebie i otwarcie się na związek, na drugą osobę uważnie, świadomie, we wzajemnym szacunku i akceptacji może poprowadzić nas drogą do naszego wnętrza.
– ta książka to odpowiedź na poczucie zagubienia nie tylko mężczyzn, ale i kobiet
Kim mężczyzna jest i powinien być w związku, a kim kobieta

„Troszkę żałuję, że objętość książki to tylko 74 strony. Jak pisze Bartek W. Stefański w epilogu: „Mógłbym napisać jeszcze tysiąc stron, a mimo to nie omówić całego spektrum dynamiki męsko-żeńskiej i wszystkich nauk o kobiecości”. Polecam do przeczytania i kobietom i mężczyznom.”

Recenzja

Budowanie trwałych relacji damsko-męskich jest bez wątpienia sztuką. Wielu osobom nie udaje się stworzyć stałego związku, pomimo nabytego doświadczenia. Brak pewności siebie oraz niewiedza w zakresie natury płci przeciwnej może skutecznie utrudnić to zadanie, a tym samym zniechęcić do ponownych prób w tym kierunku. Jak budować stabilne związki? Odpowiedzi na to pytanie podjął się doświadczony terapeuta, Bartek W Stefański w swojej książce „Tajemnice związku”.

Skazana na książki

Autor porusza w swojej publikacji niezwykle istotne kwestie, które odgrywają kluczową rolę w budowaniu trwałych więzi. Już na samym początku wymienia dwa rodzaje miłości i zaznacza, że tylko jeden z nich umożliwia rozpoczęcie tego procesu. Na miłość namiętną z kolei składają się trzy inne elementy: intymność, zaangażowanie oraz pasja. Połączenie tych trzech składników w różnych kombinacjach sprawia, że otrzymujemy odmienne style miłości. W istocie tylko jeden styl, będący połączeniem trzech wyżej wymienionych elementów, pozwala stworzyć trwałą i głęboką relację emocjonalną.

Skazana na książki

Istotną rolę w całym procesie odgrywa także rola mężczyzny, wynikająca z założeń teorii ewolucji. Aby kobieta mogła w pełni rozkwitnąć, musi czuć się bezpiecznie. Zadaniem mężczyzny jest zatem zapewnienie jej jak najlepszego gruntu do tego, aby mogła ujawnić swoje wnętrze.
Autor omawia w swojej książce wiele istotnych tematów. Nie omija także tych trudnych dla wielu mężczyzn. Jak utrzymywać zainteresowanie kobiet? Jak zachowywać się podczas trudnych dni? Jak wydobyć z kobiety najgłębsze pragnienia i emocje? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajduje się w książce.

Skazana na książki

Książka otwiera oczy na wiele spraw. Obie płcie próbują od wieków zrozumieć siebie nawzajem, a skutki tego działania znacząco odbiegają od ich oczekiwań. Jak wyjaśnia autor, nie jest ono potrzebne. Fundamentem trwałości jest bezpieczeństwo, uważne słuchanie (podczas gdy większość mężczyzn tylko słyszy), a czasami także stawianie wyraźnych granic. W ten sposób równowaga w związku zostanie zachowana, a to jeden z podstawowych warunków jego stabilności.

Skazana na książki

Książka, nie determinuje płci. Pokaże kobietom ogromny potencjał ich wybranków. Został w niej obalony krzywdzący stereotyp, według którego mężczyzna jest jedynie górą mięśni, pozbawioną uczuć i emocji. Wielu z nich nie odkryło w sobie pełnego potencjału, a to z kolei uniemożliwia jego wykorzystywanie w praktyce. Zawarta w publikacji wiedza pozwoli obu stronom spojrzeć na siebie z odmiennej perspektywy, a krótkie rozdziały, zawierające informacje o konkretnym zagadnieniu, ułatwiają i przyspieszają lekturę.

Skazana na książki

„Tajemnice związku” Bartka W. Stefańskiego to lektura bardzo potrzebna we współczesnym świecie. Wszystkie informacje zostały przekazane w sposób przystępny. Książka z pewnością ułatwi obu płciom zrozumienie wielu spraw z drugiej strony. Oczywiście nie wyczerpuje ona tematu, jednak może stać się przedmiotem dyskusji na ten temat, który zawsze będzie aktualny. Całe życie człowieka to nieustanna walka o stały rozwój i bycie lepszym na każdym poziomie. Ta książka otwiera nową furtkę takich możliwości.

Skazana na książki

Spis treści Tajemnice Związku

Tajemnice Związku - zakup:

Tajemnice Związku 28,00 zł

Shopping Cart
Scroll to Top

Zapisz sie i pobierz

Podręcznik miłości do siebie