Konsultacja e-mail

Konsultacja e-mail

Czy potrzebujesz pomocy w zakresie relacji damsko-męskich od osoby, która zna się na rzeczy i może Ci zaproponować konkretne rozwiązanie? Czy chciałbyś przedstawić swój problem i otrzymać wyraźne i jasne wskazówki? Jeśli tak, skorzystaj z mojej konsultacji e-mail. Dzięki niej:
– otrzymasz szybką i konkretną odpowiedź na swoje pytanie,
– spojrzysz na swoją sytuację z innej perspektywy,
– uporządkujesz wiedzę na temat relacji
– zwiększysz swoją skuteczność z kobietami nawet o kilkaset procent

Wsparcie e-mail

Kontakt e-mail to najszybsza i często najskuteczniejsza forma rozwiązywania problemów związanych z relacjami damsko-męskimi. W swojej wiadomości tekstowej będziesz mógł dokładnie opisać swoją sytuację, zadać pytanie dotyczące dowolnego obszaru relacji i uzyskać natychmiastową pomoc, wtedy, gdy jej potrzebujesz. Bez konieczności umawiania się na spotkania, bez szukania dodatkowych porad na forach internetowych, bez dodatkowych zmartwień i poświęcenia swojego czasu.

Dlaczego warto do mnie napisać?

Jeśli szukasz rozwiązania problemu w relacjach damsko-męskich lub po prostu chcesz dowiedzieć się więcej o kobietach i związkach, skontaktowanie się ze mną może być dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Oto powody, dla których tak uważam:

1

Elastyczne wsparcie: Nie musisz umawiać się na konkretny termin, po prostu napisz do mnie, opisz swój problem i ja jak najszybciej odpowiem

2

Możliwość pisania tyle, ile chcesz: Nie ma ograniczeń co do długości wiadomości e-mail. Możesz opisać swoją sytuację w najdrobniejszych szczegółach, a ja odpowiem na każdy z nich

3

Wsparcie nie kończy się na jednej wiadomości: W ramach jednego pakietu konsultacji e-mail, będziemy mogli wymienić kilka wiadomości. Po mojej pierwszej odpowiedzi, będziesz mógł zadać kolejne pytania lub odnieść się do moich wcześniejszych e-maili

4

Indywidualne podejście: W przeciwieństwie do książek czy artykułów, podczas konsultacji e-mail będziemy rozmawiać o Twoim konkretnym problemie i dopasujemy rozwiązanie do Twoich możliwości. Odpowiedź będzie dostosowana wyłącznie do Ciebie

Bartek 8588 1

Kim jestem?

Prywatnie? Mężczyzną, ojcem i partnerem

Zawodowo: psychoterapeuta / autor / pisarz / Terapeuta związków i relacji

Prowadzę terapie, ustawienia systemowe, medytacje uwalniające, warsztaty, kręgi męskie, kursy online, które pomagają rozszerzyć świadomość, osiągnąć równowagę, uwolnić emocje oraz ustawić siebie i rodzinę.

Autor: Tajemnice Związku oraz Od rozstania do równowagi o relacjach, o budowaniu związku, od rozstaniu o uważności i jego etapach

Jak będzie wyglądać nasza konsultacja?

1

Opisanie problemu
Po opłaceniu konsultacji, opisz dokładnie swój problem oraz zadaj pytania, a ja odpiszę na wszystkie pytania wraz z rozwiązaniami.

2

Konwersacja pomiędzy nami
Po Twojej pierwszej wiadomości zadam Ci kilka szczegółowych pytań. Od tego momentu będziemy ze sobą w kontakcie. Przez miesiąc jestem do Twojej dyspozycji i będę Twoim wsparciem w relacjach damsko-męskich.

3

Dodatkowe pytania i wątpliwości
Gdy rozwiążemy Twój problem, nadal będziesz mógł zadać mi pytanie w ramach limitu konsultacji e-mail. Jestem do Twojej dyspozycji.

 

Opinia klienta

Bartek chciałbym Ci bardzo podziękować za szczerą i pomocną rozmowę. Dzięki Tobie mogłem spojrzeć na mój problem z innej strony. Jesteś jednym z nielicznych trenerów, którzy mówią prawdę nawet wtedy, gdy jest bardzo bolesna. Wyraźnie widać Twoją ogromną wiedzę i nastawienie na pomoc. Gorąco polecam Cię innym.

tz 5

Jarek

Budowanie trwałych relacji damsko-męskich jest bez wątpienia sztuką. Wielu osobom nie udaje się stworzyć stałego związku, pomimo nabytego doświadczenia. Brak pewności siebie oraz niewiedza w zakresie natury płci przeciwnej może skutecznie utrudnić to zadanie, a tym samym zniechęcić do ponownych prób w tym kierunku. Jak budować stabilne związki? Odpowiedzi na to pytanie podjął się doświadczony terapeuta, Bartek W Stefański w swojej książce „Tajemnice związku”.

tajemnice zwiazku 2

Skazana na książki

Najczęściej zadawane pytania:

Najczęściej, odpowiedź na swoje zapytanie dostaniesz tego samego dnia, nawet do godziny od zapytania. W wyjątkowych przypadkach czas oczekiwania na odpowiedź może się wydłużyć do 24-48 godzin.

Po opłaceniu konsultacji wyślesz mi e-maila i potraktuję Twoją wiadomość priorytetowo.

Po opłaceniu konsultacji, masz 30 dni na wykorzystanie dostępnych wiadomości w ramach konsultacji.

W ramach jednej konsultacji e-mail, masz gwarancję aż 5 odpowiedzi. Dzięki temu, nawet po rozwiązaniu pierwotnego problemu, możesz mi zadać dodatkowe pytania lub opisać kolejny problem. Limit 5 wiadomości dotyczy moich odpowiedzi na Twoje wiadomości e-mail.

IMG 1980 1

Konsultacja e-mail

Konsultacja e-mail 55 zł

Shopping Cart
Scroll to Top