Podręcznik Miłości do siebie

Miłość do siebie jest prawdopodobnie jednym z najbardziej fundamentalnych i niezrozumiałych obecnie pojęć. Niektórzy odrzucają to jako ideologię New Age, której nie można zastosować w praktyce. Ale nic nie może być dalsze od prawdy. Ten eBook pokaże Ci praktyczne kroki w rozwijaniu miłości własnej. Wyjaśni również, co to jest i nakreśli historię tej cechy oraz sposób, w jaki była ona podstawą wszystkich duchowych nauk.

Podręcznik Miłości do siebie

Miłość do siebie to najlepszy sposób na zwiększenie poczucia własnej wartości i stanie się w pełni uzdrowioną i zintegrowaną istotą ludzką. Ludzie często podchodzą do pomysłu od tyłu i patrzą na atrybuty, takie jak sposób, w jaki pewna siebie osoba chodzi lub obserwują jej cechy, a przecież wszystkie radykalne zmiany zaczynają się od wewnątrz. Wtedy zaczynasz naprawdę cenić siebie jako potężnego twórcę własnej rzeczywistości i zasługującego na miłość i szacunek od wszystkich. Miłość do siebie jest przeciwieństwem egoizmu. Nie możesz kochać drugiej osoby bezwarunkowo, jeśli najpierw nie pokochasz siebie.

Podręcznik Miłości do siebie CZYLI CO?

Miłość do siebie nie polega na angażowaniu się w destrukcyjne wzorce zachowań i przymykaniu oka. Nie ma to nic wspólnego z arogancją czy narcyzmem, a wszystko z byciem w pełni zintegrowaną jednostką.

Kiedy będziesz w stanie ćwiczyć miłość do siebie, twoje życie stanie się o wiele łatwiejsze.

Będziesz także mieć znacznie większą stabilność w swoim życiu, ponieważ nie będziesz już polegać na innych w celu samospełnienia. Twoje emocje i reakcje nie będą niestabilne, a w rzeczywistości staniesz się oderwany od wielu rzeczy, które trwają na świecie.

Miłość jest ostatecznym elementem konstrukcyjnym całego
wszechświata. Ludzie rodzą się w ramionach kochających rodziców i umierają z ich bliskimi wokół nich.

Podręcznik Miłości do siebie - Spis treści

Podręcznik Miłości do siebie - zakup:

Podręcznik Miłości do siebie 19,00 zł

Shopping Cart
Scroll to Top

Zapisz sie i pobierz

Podręcznik miłości do siebie