Bardzo wartościowa konsultacja. Przez 1 godzinę dowiedziałem się znacznie więcej niż przez lata poszukiwań. Bartek nie opowiada głupot, tylko gada sensownie na tematy związkowe. Tego mi było potrzeba. Nie raz wrócę. Pozdrawiam!

tz 1

Piotrek

Bartek nie owija w bawełnę i mówi jak jest. Szybko odpowiada na maila i ma nieskończoną wiedzę. Konsultacja była trochę dłuższa niż godzina ale nic nie doliczył co jest na plus. Polecam!!

tz 2

Andrzej

Istotną rolę w całym procesie odgrywa rola mężczyzny, wynikająca z założeń teorii ewolucji. Aby kobieta mogła w pełni rozkwitnąć, musi czuć się bezpiecznie. Zadaniem mężczyzny jest zatem zapewnienie jej jak najlepszego gruntu do tego, aby mogła ujawnić swoje wnętrze.
Autor omawia w swojej książce wiele istotnych tematów. Nie omija także tych trudnych dla wielu mężczyzn. Jak utrzymywać zainteresowanie kobiet? Jak zachowywać się podczas trudnych dni? Jak wydobyć z kobiety najgłębsze pragnienia i emocje? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajduje się w książce.

tz 7

Justyna

Autor porusza w swojej publikacji niezwykle istotne kwestie, które odgrywają kluczową rolę w budowaniu trwałych więzi. Już na samym początku wymienia dwa rodzaje miłości i zaznacza, że tylko jeden z nich umożliwia rozpoczęcie tego procesu. Na miłość namiętną z kolei składają się trzy inne elementy: intymność, zaangażowanie oraz pasja. Połączenie tych trzech składników w różnych kombinacjach sprawia, że otrzymujemy odmienne style miłości. W istocie tylko jeden styl, będący połączeniem trzech wyżej wymienionych elementów, pozwala stworzyć trwałą i głęboką relację emocjonalną.

avatar c808d763df54495a6df6c1bda493d7d5

Magda

od rozstania

POBIERZ BEZPŁATNY FRAGMENT KSIĄŻKI

Zapraszam Cię do przeczytania fragmentu mojego e-booka „Od rozstania do równowagi”, które udostępniam bezpłatnie.
 
Jeżeli poczujesz, że chcesz odzyskać równowagę i budować lepsze relacje, to zapraszam Cię do zakupu całego ebooka TUTAJ.
Shopping Cart
Scroll to Top