Konsultacja
telEFONICZNA + sms

Konsultacja tel + sms

Czy potrzebujesz porady dotyczącej swoich relacji damsko-męskich i szukasz sposobu na rozwiązanie swoich problemów? Zamiast tracić czas na szukanie niekompetentnych odpowiedzi w Internecie, skorzystaj z mojej konsultacji online. Moje porady pomogą Ci stać się prawdziwym mężczyzną, atrakcyjnym dla kobiet, a także uniknąć błędów, które mogą negatywnie wpływać na płeć przeciwną. 
Dzięki konsultacji ze mną: 
– Twoja skuteczność w relacjach zwiększy się 
– Staniesz się znowu wyzwaniem 
– Przestaniesz popełniać błędy i zyskasz pewność siebie
– Staniesz bliżej siebie i wzmocnisz się
Nie czekaj dłużej i zacznij rozwiązywać swoje problemy z relacjami damsko-męskimi już dziś!

Dlaczego warto?

Lekceważenie i zaniedbywanie relacji damsko-męskich prowadzi najczęściej do cierpienia i stanów depresyjnych. Brak umiejętności w tej sferze skutkuje samotnością, rozpadem związku. Dlaczego więc ryzykować szukając rady na forach tematycznych lub od znajomych, którzy często mają ograniczoną wiedzę na ten temat lub nie mają jej w ogóle? Czy nie lepiej skorzystać z konsultacji z osobą specjalizującą się w relacjach damsko-męskich, aby rozwiązać swoje problemy? Zaoszczędzisz w ten sposób swój cenny czas i unikniesz zbędnych nerwów.

Po kolei

Podczas konsultacji skupiam się na dokładnym zbadaniu problemu, słuchając całej historii Twojej relacji i zadając dokładne pytania, aby uzyskać więcej szczegółów. Po wstępnym rozpoznaniu sytuacji, przedstawiam Ci konkretne rozwiązanie i plan działania, a także dzielę się cennymi wskazówkami dotyczącymi relacji damsko-męskich.

1

Twoja konsultacja online jest dla Ciebie, więc jeśli potrzebujesz większego wsparcia lub kilku dodatkowych minut, nie ma problemu. Traktuję każdą rozmowę poważnie i zawsze staram się dać moim klientom jak najwięcej wartości.

2

Prawda jest dla mnie najważniejsza, więc jeśli widzę, że jesteś w beznadziejnej sytuacji i potrzebujesz krytyki, nie będę Cię oszukiwać. Powiem Ci to, co myślę i co powinieneś jako facet zmienić lub poprawić.

3

Podczas konsultacji będę wiedział, na jakim jesteś etapie i odpowiednio dostosuje program do Ciebie, aby pomóc Ci skupić się na ważnych sprawach.

4

Nie musisz tracić czasu na szukanie odpowiedzi w artykułach, które niekoniecznie dotyczą Twojego problemu. Podczas konsultacji możesz zadać mi dowolne pytanie, a ja na nie odpowiem i zaproponuję rozwiązanie. Indywidualne podejście jest kluczem do sukcesu.

Podczas rozmowy z Tobą

Wielu klientów zauważa, że konsultacja pozwala im spojrzeć na ich problem z zupełnie innej perspektywy. Gdy jesteśmy bardzo emocjonalnie zaangażowani w relację, trudno nam obiektywnie spojrzeć na naszą sytuację. Dzięki mojemu spojrzeniu z zewnątrz, będziesz mógł lepiej zrozumieć swoją sytuację i przyjrzeć się problemowi.

Czym się zajmuję?
Moja działalność skupia się głównie na rozwiązywaniu problemów w relacjach damsko-męskich, w tym na podrywie, prowadzeniu związku, rozstaniach i powrotach do EKS. Zgłaszają się do mnie zarówno mężczyźni, jak i kobiety, w różnym wieku i o różnych profesjach – od studentów po żołnierzy. Najczęstsze problemy, z jakimi się spotykam, to:
 
Rozstania i powroty
 • czy powrót do EKS po rozstaniu jest możliwy?
 • jak poradzić sobie po bolesnym rozstaniu?
 • jak wrócić do EKS?
 • EKS chce wrócić, czy dać szansę?
Poznawanie kobiet
 • jak poderwać dziewczynę z pracy/ze studiów?
 • jak zwiększyć zainteresowanie dziewczyny z którą randkuję?
 • Jak zrozumieć zachowanie nowo poznanej kobiety?
 • Jak poznawać atrakcyjne kobiety?
Budowanie związku
 • w jaki sposób mogę poprawić jakość swojej relacji z żoną?
 • jak pielęgnować zainteresowanie dziewczyny w relacji?
 • jak radzić sobie z chorą zazdrością?
 • Jak uniknąć zdrady w związku z kobietą marzeń?

Kim jestem?

Prywatnie? Mężczyzną, ojcem i partnerem

Zawodowo: psychoterapeuta / autor / pisarz / Terapeuta związków i relacji

Prowadzę terapie, ustawienia systemowe, medytacje uwalniające, warsztaty, kręgi męskie, kursy online, które pomagają rozszerzyć świadomość, osiągnąć równowagę, uwolnić emocje oraz ustawić siebie i rodzinę.

Autor: Tajemnice Związku oraz Od rozstania do równowagi o relacjach, o budowaniu związku, od rozstaniu o uważności i jego etapach

Opinia klienta

Bartek chciałbym Ci bardzo podziękować za szczerą i pomocną rozmowę. Dzięki Tobie mogłem spojrzeć na mój problem z innej strony. Jesteś jednym z nielicznych trenerów, którzy mówią prawdę nawet wtedy, gdy jest bardzo bolesna. Wyraźnie widać Twoją ogromną wiedzę i nastawienie na pomoc. Gorąco polecam Cię innym.

Jarek

Budowanie trwałych relacji damsko-męskich jest bez wątpienia sztuką. Wielu osobom nie udaje się stworzyć stałego związku, pomimo nabytego doświadczenia. Brak pewności siebie oraz niewiedza w zakresie natury płci przeciwnej może skutecznie utrudnić to zadanie, a tym samym zniechęcić do ponownych prób w tym kierunku. Jak budować stabilne związki? Odpowiedzi na to pytanie podjął się doświadczony terapeuta, Bartek W Stefański w swojej książce „Tajemnice związku”.

Skazana na książki

Najczęściej zadawane pytania:

Konsultację najczęściej przeprowadzam za pomocą narzędzia Skype lub ZOOM. Umawiając się ze mną na rozmowę, będziesz mógł wybrać w jaki sposób chcesz przeprowadzić rozmowę.

Tak, jak najbardziej. Wykupując opcję konsultacji, możesz umówić się ze mną na konkretną datę i godzinę. Po wykupieniu konsultacji, będziesz mógł sprawdzić moją dostępność i umówić się na rozmowę.

Nie, konsultacje z moimi klientami nie są nagrywane. Jeżeli Ty potrzebujesz nagrania z rozmowy, możesz nagrać sobie naszą konsultację oraz wykorzystać ją do użytku własnego

Co do zasady, nie musisz. Podczas rozmowy poproszę Cię o opisanie Twojego problemu oraz nakreślenie sytuacji w Twojej relacji. Jednak przed umówieniem konsultacji, będziesz mógł wysłać do mnie wiadomość poprzez specjalny formularz, w którym opiszesz mi dokładniej swój problem. Dzięki temu, będę mógł się bardziej przygotować do naszej rozmowy i poświęcić więcej czasu na faktyczne rozwiązanie Twoich problemów.

Konsultacja tel + sms

Konsultacja tel + sms 350 zł

Shopping Cart
Scroll to Top

Zapisz sie i pobierz

Podręcznik miłości do siebie